БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

ПІДСУМКИ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО РИНКУ

Вже місяць пройшов з початку експерименту спецвідділу з впорядкування стихійної торгівлі по бульвару Незалежності.  «Громадський Ревізор» вирішив підвести перші підсумки.

Так званий комунальний базар вже успішно приживається на новому місці «дислокації».

Позитивним можна назвати той факт, що головні осередки «стихійки» звільнилися від розлогих рядів з продуктами. Люди звикають до того, що відтепер у місті з’явився ще один законний осередок торгівлі.

Місце зручне, адже поблизу і зупинка, і багатоквартирні будинки. Мешканцям не потрібно далеко йти за покупками, все знаходиться «під рукою», а реалізатори власної городини вже мають постійних покупців.

Щоправда, як і в кожному позитивному звершенні, в цьому поки що є свої недо працювання. Так, як базар зараз працює в тестовому режимі, питання зі сміттям, що накопичується, залишається відкритим.

«Продавці задоволені. Їх там ніхто не чіпає, вони спокійно сидять собі в холодку і торгують вирощеною продукцією. А от залишається болючим питання про сміття, його ніхто не прибирає. Ми зробили цей базар, але поки що є питання, які ми спочатку не врахували» – розповідає в. о. начальника спецвідділу Олег Єжаков.

Справа в тому, що немає у продавців свого окремого сміттєзбірника, який би слугував виключно для потреб базару. Виходить, ті хто продає, змушені викидати все у сміттєві бачки, що стоять поблизу і слугують для потреб мешканців будинків.

«Взагалі-то, сміття небагато, просто бабусі поки що вимушені приносити з собою різні коробки, на яких розміщують свої товари. І зрозуміло, щоб не носити їх з собою, вони залишаються там, чекаючи наступного дня. От і виходить, що місце виглядає не дуже охайним», – пояснює Олег Єжаков.

Сподіваємося, що базар продовжить функціонувати і в недалекому майбутньому питання зі сміттям вирішать. Не зайвим буде облаштувати стаціонарні прилавки.

Софія Левицька

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ