БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

АКТИВІСТИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ НАРДЕПА РІЗАНЕНКА В ТИСКУ НА СУДИ ТА ПРОКУРАТУРУ

На 5 липня було заплановано проведення засідання Броварського міськ районного суду по резонансній справі Броварського радіопередавального центру. Судова тяганина продовжується вже не перший рік, більш того, по новій справі вже вшосте змінюється головуючий суддя на засіданні, а справа фактично не рухається.

Так само швидко та безрезультатно завершилося судове засідання і цього разу. Суддя Броварського міськрайонного суду Тамара Міхієнкова на перших хвилинах процесу отримала черговий відвід від сторони обвинувачення і закрила засідання до призначення нового головуючого на процесі.

Про дату наступного судового засідання наразі не повідомляють.

Близько 10 години ранку під стінами суду почали збиратися люди з державними прапорами та плакатами «Прокуратура та суд на побігеньках у Різаненка», «Не можете судити – пишіть не «відводи», а заяви про відставку» та «Люстрацію!».

Поспілкувавшись з одним з організаторів акції – лідером громадського об’єднання «Інформаційний Майдан», з’ясувалося, що активісти виступають проти затягування процесу розгляду справи та постійних відводів головуючих суддів стороною обвинувачення. Як стверджували люди, суд та прокуратура знаходяться під постійним тиском з боку народного депутата від Броварів Павла Різаненка. Найбільше закликів та емоційних звернень звучало у бік суддів, яких, на думку активістів, залякують та усіляко утискають, аби вони приймали «потрібні» рішення.

«Народний депутат Різаненко зараз проводить масовану «атаку» на прокуратуру та суддів, аби справа вирішилася не по закону, а так, як йому вигідно! Це неправильно, це незаконно і такі депутати не мають права називатися народними, адже про народ мова не йде. Тільки власне збагачення, тільки власні інтереси цікавлять Різаненка», – вважає лідер громадського об’єднання «Інформаційний Майдан» Павло Білоножко.

Затягування процесів та перешкоджання прийняттю виважених та законних рішень з боку можновладців та народних обранців – справа в сучасних українських реаліях, на жаль, не нова.

Судячи з усього вищевикладеного, подальша доля даного судового поцесу може бути ще дуже довгою, адже ніхто не гарантує того, що наступного головуючого не спіткатиме така ж доля – відвід. Але одне вже зараз можна сказати напевно – при такому жорсткому та неприхованому «ручному керуванні» процесом на виважене та незаполітизоване рішення сподіватися якщо не геть марно, то принаймні дуже важко.

Віталій Грабовецький

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ