БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

ПІД ДЕВІЗОМ МУЗИКИ ТА СПОРТУ РЕВІЗІЯ СВЯТА ПРОЛЕТІВ ДЕНЬ МОЛОДІ У БРОВАРАХ

Друзі, спорт, прохолодні напої, музика… Що може бути краще? А тепер уявіть, що все це зібрано майже в одному місці. Просто розташовано поряд. Прийшов до парку Перемоги і отримав змагання зі стрітболу та шахів, повернувся на Майдан Свободи – натрапив на святковий концерт. У День молоді було на що подивитися і чим поділитися. 26 червня журналісти “ГР” разом з бро варчанами прийшли на молодіжне свято

НАЙАКТИВНІШІ З АКТИВНИХ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ ЗІ СТРІТБОЛУ

Найактивніші з активних – це про українську молодь! Ми справді і без зайвих скромнощів активні, спортивні, позитивні. Учасники громадської організації «Мобі» про ці якості українців знають не з чуток. А ще вони не з чуток знають про оперативність. Адже першими завітали на День молоді-2016 і запросили на змагання зі стрітболу. «Організовуємо те, що любимо, те що вміємо. У найближчому майбутньому хочемо перетворити Бровари на центр баскетболу», – розказала нам голова громадської організації «Мобі» Марина Рубайло.

ВІД ФІЗИЧНИХ ЗМАГАНЬ ДО РОЗУМОВИХ

На шаховому майданчику активності було значно менше. Там не бігали, не стрибали – грали у шахи. І на броварському молодіжному святі робили це переважно молоді душею люди. Вони, можливо, і не розділяють всієї привабливості динамічного життя, але із задоволенням стають учасниками змагань із шахів, які прийнято називати тренажером для мозку. Корисне заняття та спортивні змагання водночас.

СКЕЙТ-МАЙДАНЧИК ПАРКУ ПЕРЕМОГИ ЗАПРОШУЄ НАЙСМІЛИВІШИХ

Шахи – це звичайно, добре. Але сучасна молодь, наче маленькі діти. Не можуть довго всидіти на одному місці. Потребують рухів, видовищ та екстріму. Все це на Дні молоді-2016 знайшли на скейт-майданчику парку Перемоги. Там о 17-їй розпочалось дещо надзвичайне: показово-екстремальне шоу з вело тріалу. А ви знаєте що це? Подолання каміння, колоддя та інших перешкод на велосипеді. Наші журналісти просто дивилися на це, очам своїм не вірили і питали самих себе: як хлопці таке роблять?! Водночас і круто, і драйвово, і сміливо. До речі, для начальника відділу молоді та спорту Броварської міської ради Дмитра Рожкова ця локація була однією з улюблених. Знайшов хвилинку і для “ГР”. Розказав, яка вона – сучасна молодь: «Наразі наступила хвиля активної молоді. Хлопці та дівчата більше займаються спортом. Приділяють увагу як рухомій, так і розумовій діяльності».

dm6

ІНФОРМАЦІЙНА АКЦІЯ “ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ” – ЦЕ ВИ ПРО ЩО?

Захоплення, вподобання, кохання – все це прекрасно. Ніхто цього не забороняє, ніхто не скасовує. Так само, як турботу про власне здоров’я та безпеку. Ці питання завжди актуальні. Але не завжди молодь над ними замислюється. «Кохання вдарило в голову» – так іноді намагаються виправдати жахливий діагноз. А що ж далі?!

Недільного ранку на Майдані Свободи у рамках інформаційної акції «Знати, щоб жити» із молодим поколінням ділилися корисною інформацією. Як захистити себе від СНІДУ, гепатиту С, туберкульозу? Брошурки із порадами та засоби контрацепції опинялися в руках у небайдужої до власного здоров’я молоді.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ТА ВОДЯНА БИТВА

Небайдужі броварчани на День молоді мали можливість подумати не лише про себе – взяти участь у благодійному ярмарку. Все, що було треба: купити щось смачненьке до чаю та своїм незначним внеском подарувати 8-річному хлопчику шанс на життя. Сподіваємось, що зібрані кошти вже долетіли до адресата.

Охочі трошки охолодитись від палючого сонця могли долучитись до водних баталій, що розгорнулись біля фонтану на центральній алеї. Одне можна сказати напевно – сухим із води не вийшов ніхто.

МОЛОДІЖНИЙ КОНЦЕРТ НА МАЙДАНІ СВОБОДИ: РОЗМОВИ ТА ТАНЦІ ПІД МІСЯЦЕМ НЕ ВІДМІНЯЮТЬСЯ!

Ми ж повертаємося на Майдан Свободи для того, щоб переконатися: музика на цьому святі життя займає не останню позицію. Концерт, присвячений Дню молоді розпочався о 16-й, а завершився близько 22-ї. Програму концерту було розділено на три блоки: реп-музика, рок-музика, битва діджеїв.

«Dresscode», «Formingo», «Seven too seven», «Сбой системы» та інші виконавці запалювали броварчан. Допомагав їм ведучий заходу Дмитро Красний. Він так чудово заряджав настроєм, так налаштовував на позитивну хвилю, що танцювати хотілося всім і одразу.

dm7

Спортом, музикою, приємними знайомствами, дружнім спілкуванням був наповнений День молоді. Він вийшов цікавим, веселим, спекотним. І мова не лише про температурні показники…

ДУМКИ З ПРИВОДУ….

dm4Дмитро Красний: «Це важливе для молоді свято. У цей день люди мають показати, які вони є насправді і нічого не соромитися…»

dm3Рок-гурт «Сбой системи»: «Це свято має велике значення для всіх, хто молодий душею. Неважливо, скільки тобі років, головне – бажання бути молодим…»

dm2Катерина: «Я дуже рада, що є день, в який можна разом зібратися, погуляти. Вважаю молодь нашим майбутнім…»

dm1Євген: «Молодь – це рушій всього: рушій демократії, рушій змін. В цей день молодь має зрозуміти своє значення!»

dmІлля: «День молоді – спортивно-розважальне свято. Прекрасний час для привчання молоді до правильного способу життя, спорту».

Анна Антонова

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ