БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.17

АБИ ПОВЕРНУЛИСЯ ЖИВИМИ…

23 ЧЕРВНЯ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ МАЙДАНІ МІСТА ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ПЕРЕДАЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО РЕАНІМОБІЛЯ БІЙЦЯМ 56 БРИГАДИ 23 БАТАЛЬЙОНУ МЕДИЧНОЇ РОТИ З МИРУ ПО КОПІЄЧЦІ

Допомога армії – дуже вдячна справа. Чому вдячна? Бо окрім щирого, непідробного «Дякую…» від військовослужбовців, ми ще маємо мир та спокій у своїй країні. Інколи для цього потрібно зовсім небагато. Один відомий в Україні шоумен разом зі своєю групою не тільки піднімає людям настрій, але й займається волонтерством, перераховуючи зовсім немалий відсоток від виручки на придбання техніки та військового спорядження. І так приємно було чути в фіналі концерту: «Я хочу вам повідомити, що сьогодні ми з вами придбали томобіль для бійців у зоні АТО». Ми з вами. Ми разом. Це позиція справжньої людини, справжнього патріота.

Такої ж поваги та захоплення заслуговують люди, які рік тому, у квітні 2015, розпочали проект «Напиши листа солдату».

«Суть акції в тому, що кожен бажаючий міг зробити благодійний внесок, придбавши одну з трьох унікальних листівок. На листівках ми зобразили те, що солдати на фронті вважають оберегами: відбитки дитячих рук, сплетений жовто-блакитний браслет, традиційну українську вишивку», – розповідає ініціатор акції, голова правління Міжнародного благодійного фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

На думку волонтерів, руки, які створюють такі обереги, символізують підтримку, обійми та надійний тил для наших захисників. В прагненні підтримати воїнів об’єднуються дорослі і діти, люди різних професій та різного соціального достатку. Але всіх єднає одне – вони українці.

ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ

Листівки, кожна з яких коштувала 10 гривень розповсюджувалися через мережу Укрпошти.

«Мета проекту – збір благодійних внесків і, водночас, можливість надіслати через поштову мережу щирі слова підтримки та вдячності українсь ким військовим. Сьогодні варто подякувати кожному листоноші, які допомагали у розповсюдженні листівок, кожній людині, яка підтримала таку чудову ініціативу і результат якої ми сьогодні наочно бачимо перед собою», – каже директор Київської обласної дирекції «Укрпошти» Іван Турчак.

А результат – новенький реанімобіль, повністю оснащений для роботи у фронтових умовах, виблискував новенькими жовтими боками посеред Майдану Свободи. Всередині – апарат штучної вентиляції легень, кардіограф, монітор стану пацієнта, спинальні та звичайні ноші, кисневі балони та набір необхідних медикаментів, наданих броварською аптекою «Вєта».

«Спільний проект Укрпошти та благодійного фонду «Повернись живим» стартував саме у Броварському поштовому відділенні, а з травня 2015 року охопив всю Київську область. Ми вдячні броварчанам за підтримку нашої ідеї, тому і передавати автомобіль вирішили саме у вашому місті», – каже генеральний директор «Укрпошти» Ігор Ткачук.

ДОПОМАГАТИ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО

Чи не найзворушливішим моментом був незапланований в сценарії виступ ветерана АТО Анатолія Фатєєва, який повернувся з війни без обох ніг.

«Просто побачив оголошення про те, що відбуватиметься і не міг не прийти. Ви навіть не уявляєте, яку велику справу робите! Ось я – живий, трохи покалічений, але живий, стою тут перед вами, маю можливість виховувати дітей та онуків, саме завдяки волонтерам, завдяки людям, які допомагають, закуп о вують техніку, медикаменти і таким чином, рятують життя нашим хлопцям. Я хочу просто подякувати кожному, хто не пошкодував десяти гривень і ця допомога втілилася у реанімобіль, який завтра рятуватиме наших бійців в зоні АТО», – емоційно та щиро говорив ветеран АТО.

Дійсно, вже за декілька днів освячений церквою та готовий допомагати реанімобіль буде на передовій, натомість, акція «Напиши листа солдату» продовжується. Всі кошти, отримані від реалізації листівок, будуть спрямовані на закупівлю необхідного медичного чи військового обладнання, а самі листівки з побажаннями знайдуть своїх адресатів на передовій.

Олена Марченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ