БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Що таке BrainBasket та «з чим його їдять»? Найвідоміший онлайн-курс у світі їде до Броварів!

BrainBasket – фонд, що займається розвитком IТ-технологій. Від дати його заснування в Україні минуло трохи більше 2 років, а на рахунку фонду вже ціла низка успішних проектів

BrainTV – канал, що функціонує у 200 країнах світу. Це перший проект в Україні, що транслюється через інтернет та Smart TV. Це дає змогу не лише вільного доступу до інформації «в будь-якому місці та в будь-який час», а й можливість охопити та проінформувати більш широку аудиторію.

Coding for Future – проект навчання, що націлений на вузьке коло учасників, зокрема переселенців та учасників АТО. Якщо, наприклад, людина втратила роботу, або отримала інвалідність, або ж з інших причин не може надалі працювати за спеціальністю, курси можуть стати «рятувальною соломинкою» та базою для подальшого розвитку в ІТ-сфері.

Ще один курс – Technology Nation - всеукраїнський проект безкоштовного навчання основам програмування, що надає базову підготовку в ІТ-галузі.

Бровари «в темі»!

Учбові центри BrainBasket знаходяться у більш ніж 20-ти містах України, тепер черга долучитися Броварам. Приміщення для занять вже виділили в Броварсь­кій центральній бібліотеці. Наразі там ведуться ремонтні роботи та встановлюють комп’ютери. Ініціатор впровадження проекту в Броварах Пилип Духлій завдячує всім небайдужим, хто допомагає «освоїтися» на новому місті.

Потрапити на безкоштовні курси не так легко, адже охочих, як показує практика, дуже багато. Вже зараз у Броварах зареєструвалось більше 100 претендентів, загалом же по Україні їх понад 26 тисяч. Щодо критеріїв відбору, то головними є вміння «дружити» з комп’ютером на рівні впевненого користувача та знати англійську на рівні від upper-intermediate і вище. Якщо для вас це не проблема, тоді гайда навчатись!

Які перспективи попереду

Система навчання є новою для України, але звичною для закордону. Заняття проходять в форматі blended learning (змішане вивчення) – це і самостійна робота з лекційним матеріалом, який доступний в онлайн-формі, і аудиторна практика під керівництвом досвідчених менторів.

«Людина, яка не вміла програмувати, але у ході навчання вперто йшла до своєї мети, по закінченню може піти на практику до компанії, де програмують і навіть влаштуватися туди на роботу», – обнадіює Пилип Духлій.

Справа в тому, що BrainBasket мають базу компаній, які охоче беруть до себе практикантів. Тож, як то кажуть, справа за самими слухачами. Якщо вони зможуть показати себе як талановиті та старанні учні, мають великі шанси «влитися» в IТ-сферу.

Насправді, світ IT налічує більше коло професій, ніж здається на перший погляд. Окрім програміста і системного адміністратора, можна влаштуватися дизайнером, якщо вас цікавить, наприклад, зовнішнє наповнення програми чи сайту, або ж навіть архітектором та займатися проектуванням об’єктів для інформаційних систем.

Тож, якщо ви відчуваєте у собі сили та хист вчити IТ, маєте бажання швидко та якісно розвиватися у цьому напрямі, не втрачайте нагоди і записуйтесь на безкоштовний курс. Хто зна, можливо саме Бровари допоможуть BrainBasket досягти поставленої мети – підготувати 100 000 нових IT-ишників до 2020 року.

Богдана Дем’янчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ