БРОВАРИ -9
НБУ USD 28.15

Бровари у цифрах та фактах

Місто, в якому хочеться жити! Саме так кажуть про Бровари його мешканці. Зелене та квітуче, динамічне та замріяне, з розвиненою інфраструктурою, власною історією та неосяжними планами на майбутнє – таким знають і люблять своє місто броварчани. Ми зібрали декілька цікавих фактів, що ілюструють наше з вами сьогодення – в динаміці, розвитку та досягненнях

1. Бровари у Книзі рекордів України

20 вересня 2008 року – найчисленніше виконання (5 тисяч дітей) державного Гімну та презентація найбільшого міського герба та прапора.

18 вересня 2010 року – номінація «Ефектне костюмоване дійство України “Парад історії міста Бровари”

24 серпня 2011 року – номінація «Масове театральне дійство». Протягом п’яти годин представники 37 територіальних громад Київщини, понад 10 тисяч людей з усіх куточків області вітали у Броварах державу з Днем Незалежності.

10 жовтня 2015 року під час святкування Дня художника було зафіксовано ще один рекорд – найдовший прапор України, намальований долоньками дітей. Жовто-блакитне полотнище мало довжину 64 метри.

21 травня 2016 року саме у Броварах на День Європи представник Книги рекордів України відзначив VII Міжнародні авторалі серед інвалідів «Каштани Київщини-2016», як захід, що зібрав найбільшу кількість екіпажів із ручним керуванням.

cifru

2. Броварські досягнення серед міст області

cifru1

3. Бровари ростуть та розвиваються

cifru3cifru4cifru5cifru2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ