БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Бровари у цифрах та фактах

Місто, в якому хочеться жити! Саме так кажуть про Бровари його мешканці. Зелене та квітуче, динамічне та замріяне, з розвиненою інфраструктурою, власною історією та неосяжними планами на майбутнє – таким знають і люблять своє місто броварчани. Ми зібрали декілька цікавих фактів, що ілюструють наше з вами сьогодення – в динаміці, розвитку та досягненнях

1. Бровари у Книзі рекордів України

20 вересня 2008 року – найчисленніше виконання (5 тисяч дітей) державного Гімну та презентація найбільшого міського герба та прапора.

18 вересня 2010 року – номінація «Ефектне костюмоване дійство України “Парад історії міста Бровари”

24 серпня 2011 року – номінація «Масове театральне дійство». Протягом п’яти годин представники 37 територіальних громад Київщини, понад 10 тисяч людей з усіх куточків області вітали у Броварах державу з Днем Незалежності.

10 жовтня 2015 року під час святкування Дня художника було зафіксовано ще один рекорд – найдовший прапор України, намальований долоньками дітей. Жовто-блакитне полотнище мало довжину 64 метри.

21 травня 2016 року саме у Броварах на День Європи представник Книги рекордів України відзначив VII Міжнародні авторалі серед інвалідів «Каштани Київщини-2016», як захід, що зібрав найбільшу кількість екіпажів із ручним керуванням.

cifru

2. Броварські досягнення серед міст області

cifru1

3. Бровари ростуть та розвиваються

cifru3cifru4cifru5cifru2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ