БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Бути при надії – весело, яскраво та захопливо! У Броварах провели першу в Україні масову вечірку для вагітних

Сімейний центр «БеБіБум» – справжня скарбничка ідей та починань. Залишається лише дивуватися та заздрити «білими» заздрощами активності та неймовірній кількості «цікавинок», які пропонують броварчанам ці безмежно талановиті люди. Масштабні міські фестивалі, які визнають кращими в Україні, тренінги та семінари, соціальні акції та проекти, як наприклад, «Вільна бібліотека» на Майдані Свободи та курси для вагітних «Підготовлена мама – здорова дитина» – все це та ще багато іншого народжується, пропагується та дарується сімейним центром «БеБіБум»

Нещодавно Наталя Музика – перинатальний психолог, арт-терапевт та керівник сімейного центру – втілила в життя черговий креативний проект «Baby Shower Party».

«Ми взяли за основу цікаву європейсь­ку традицію влаштовувати вечірки для вагітних. На це свято збираються подруги майбутньої мамочки, аби проявити особливе піклування та увагу до неї напередодні такої надважливої події у її житті», – розповідає Наталя передісторію Baby Shower.

vagitni1Оскільки вагітних «підопічних» у Наталі далеко не одна і навіть не дві, поміркувавши, вона вирішила організувати першу в Україні масову вечірку для вагітних, своєрідний дівич-вечір для майбутніх мам. Та й привід для веселощів був достойний – щойно завершилося чергове коло з восьми безкоштовних занять для тих, хто очікує народження малюка соціального проекту «Підготовлена мама – здорова дитина». До участі у проекті запрошують як майбутніх мам, так і татусів, які теж мають опанувати складну, але таку приємну науку піклування про свого нащадка. Однак, на Baby Shower Party чоловікам – зась! Серед запрошених – тільки дівчатка та їхні округлі животики.

«Ми навіть не очкували, що все буде настільки круто! Навіть після закінчення вечірки ми не могли розійтися, так і гуляли містом усією вагітною «командою». Це було весело, яскраво та просто надзвичайно!» – кажуть «випускниці» сімейного центру «БеБіБум».

Неймовірна кількість сюрпризів чекала на учасниць Shower Party на зеленій галявині ресторану La Terrassa Cafe. Тематично оформлений (хлопчикам небесно-блакитний, дівчаткам – ніжно-рожевий) декор подарунків, тістечок, різноманітних милих дрібничок, веселі вікторини та призи, святкова лотерея з головним призом – ніколи не здогадаєтесь! – тортом з памперсів, які дуже скоро стануть у нагоді малюку.

vagitni2

 

Серед цікавинок – веселий боді-арт животиків, декілька фантастичних фотозон для фіксації неймовірних емоцій та настрою та багато іншого підготували для учасниць Baby Shower Party організатори.

vagitni3

«Атмосфера була просто чарівна! В захваті не тільки наші любі майбутні мами, ми самі не очікували такого позитивного ефекту від заходу! Я хочу висловити величезну вдячність усім, хто долучився до організації Baby Shower Party, дуже багато людей нам допомагало – це і адміністрація чудового ресторану «Терраса», і «Кенді Бар», і «Декопак Броварій», і магазину «Baby Shower», – а також нашому фотографу Каті Линник та художниці Каті Безсмертній за боді-арт на животиках, а особливо – нашим сонячним матусям! Це було неймовірно!» – світиться посмішкою Наталя.

vagitni5

Успішний досвід першої Baby Shower Party у Броварах надихає організаторів на те, щоб зробити такий своєрідний «випускний» у сімейному центрі традиційним. Отож, якщо ти вагітна, і тобі теж захотілося на Baby Shower Party, просто зателефонуй в ciмейний центр БеБiБум  – ми видамо явки та паролі на наступну вечірку!!! Детальна інформація на сайті www.bebibym.com.ua.

Катерина Ковальчук

vagitni4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ