БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Швидше! Вище! Сильніше! Як пройшов Олімпійський день у Броварах

З «легкої руки» відомого ентузіаста відродження олімпійського руху барона П’єра де Кубертена, в січні 1948 року під час 42-ї сесії Міжнародного Олімпійського комітету в місті Санкт-Мориці, було прийнято рішення про святкування Міжнародного Олімпійського дня. Спочатку дата була усталеною – 23 червня, але згодом заходи почали планувати на найближчий до цього дня період.

Цьогоріч місцем проведення видовищного дійства обрали спортивну столицю Київщини – Бровари. 11 червня до нас прибуло близько 800 учасників. Пропагувати здоровий спосіб життя в Олімпійський день приї­хали як дорослі, досвідчені та титуловані спортсмени, так і дітлахи, значний відсоток яких ще в школу навіть не ходить.

Загалом 35 команд  з міст та районів Київщини склали потужне представництво.

olday2

 

Організатори побоювалися, що повноцінно провести всі заходи на відкритому повітрі завадить дощова погода, що останнім часом «прижилася» у нашому місті, але, на щастя, марно. В міру прохолодно, сонячно та сухо – ідеальні умови для проведення спортивного свята.

Не часто побачиш таку кількість зірок спорту, як під час Олімпійського дня у Броварах. Серед почесних гостей всесвітньовідомі спортсмени-броварчани: Олександр Багач, Наталія Пигида, Люд­мила Йосипенко, Ігор Главан, Олена Акопян, Валерій Андрійцев, Сергій Бреус та багато інших.

olday6

 

Броварські олімпійці під звуки національного гімну підняли Національний та Олімпійський прапори і спортивний день розпочався.

Центральна магістраль Броварів – бульвар Незалежності – перетворилася на місце для змагання бігунів. Ці змагання зібрали найбільшу кількість учасників. Першими стартували спортсмени з вадами здоров’я та діти, а потім – більш солідного віку та велосипедисти. У кожному старті брали участь десятки, а то й сотні учасників. На фініші – з останніх сил, зі сльозами розпачу або щастя, впевнено або, навпаки, не вірячи в свою перемогу, долали свої дистанції атлети різного віку. Жоден не залишився без уваги, без символічного призу чи відзнаки.

Поряд з легкоатлетами – гамірна зона зарядки з відомими спортсменами. Чемпіон з плавання Сергій Бреус разом з керівником «Maxi Dance School» Максимом Забаштанським провели чудовий спорт-заряд для усіх бажаючих. Під ритмічну музику дітлахи та дорослі з задоволенням повторювали танцювальні рухи, розважаючись та при цьому набираючись здоров’я.

olday5

 

На Майдані Свободи кращих визначали майстри силових забав, пауерліфтери та гирьовики. Глядачів вистачало,однак, пожонглювати пудовими гирьками чи виконати декілька жимів, тримаючи над собою вагу у декілька десятків кілограмів, наважилися одиниці.

olday3olday8

 

Олімпійський день охопив не тільки центр міста. У залі тенісу ТД «Ліза» змагалися тенісисти, а юні футболісти 2002–2003 р. н. проводили турнір на сучасних майданчиках спеціалізованих шкіл № 5 та 7. Крім цього у боротьбу за нагороди включилися шахісти (шаховий клуб) та баскетболісти (спортзал СЗОШ №7).

Той, хто досхочу набігався, настрибався, надивився та на вболівався, могли викласти свої емоції та враження у малюнку на асфальті. Тема – «Спорт очима дітей». Вік учасників необмежений, з однаковим завзяттям вимальовували спортивні емблеми та символи як малюки, так і їх батьки. І хоч спочатку учасників було не дуже багато, конкурс продовжувався, як кажуть, до останнього шматочка крейди.

Олімпійський день у Броварах видався напрочуд багатим на події, енергійним та емоційним, яким і є, власне, будь-яке спортивне змагання. Та цього дня головним була, як стверджує давня істина, не перемога, а активна участь. І поставленої мети – популяризації спортивного руху – організатори досягли на всі сто відсотків!

Ольга Підлісна

olday1olday4olday7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ