БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

Ловись рибка велика і…

Організовувати активне дозвілля за межею міста стало вже доброю традицією. Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості та Броварський центр реабілітації інвалідів «Прагнення» вже увосьме організовують змагання рибалок. Турнір провели на базі рибного господарства «Рибальський хутір» в селі Рожівка, що знаходиться у Броварському районі. До озер з’їхалося більше, ніж 100 учасників змагань, серед яких і діти, і дорослі

Дозвілля на природі – це завжди весело та корисно, тим більше, що організатори пропагують здоровий спосіб життя. Щодо правил на турнірі з риболовлі, то за кожен грам риби учасник отримує бал. Тож чим більший улов, тим більше шансів виграти!

І хоча клювало не дуже, учасники не переймалися, адже вони весело провели час у чудовій компанії. Години летіли швидко, садки поступово напов­нювались рибою, і о 12-й вишикувалась шеренга охочих зважити свою «здобич».

Адже саме опівдні – час контрольного зважування, а вже незабаром – підрахунки балів та нагородження переможців. Учасники з нетерпінням вдивлялись у «турнірні таблиці», щоб дізнатися, хто все-таки стане рекордсменом і набере найбільшу кількість балів. Врешті-решт, у номінації «Найбільша виловлена риба» перемогу дістав Валентин Тріщун.

Утім, ті, хто не міг похизуватись занадто успішною «здобиччю», теж не залишились поза увагою. У них був шанс позмагатися у номінації «Найменша риба». І претендентів на перемогу було одразу декілька: щоб визначити, у якої риби все-таки «хвіст менший», потрібно було немало часу. В результаті, Євген Вернигора зі своєю рибиною у 4,5 см переміг!

Зате, у номінації «Гідроекзотика на гачку» конкуренції не було, адже ще задовго до оголошення результатів, по береговій смузі пройшла новина про те, що Вадим Тимошенко впіймав на гачок… черепаху. Організатори відзначили навіть найменших рибалок – Богданкові немає ще і двох рочків, а він вже тримає вудку, тому отримує свій заохочувальний приз. Низку учасників відзначили у номінації «Сімейні команди».

Незалежно від результату, всі учасники залишились задоволені, адже отримали символічні подарунки, а головне – заряд позитивних емоцій!

Слава Одинець

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ