БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Допоможіть, народжую! або як майбутнім матусям підготуватися до пологів

Коли жінка вагітна, це ідеальний час для навчання, для нових знань, підготовки до пологів та отримання досвіду. Та одразу варто застерегти – не слід сліпо довіряти інтернету, порадам подруг або ж користуватися лише настановами бабусі. Краще дослухатись до порад спеціалістів

Саме тому в Броварах було започатковано соціальний проект «Підготовлена мама – здорова дитина». Отож, щоб на останніх тижнях вагітності не хапатися за голову від маси суперечливих точок зору та доводів, краще записатися на курс, що складається із восьми безкоштовних лекцій, та детально дізнатися про найголовніші аспекти життя вагітної жінки.

«Коли я народила свою першу дитину, в мене був тяжкий післяпологовий період із усім «набором» неприємностей. І після цього я зрозуміла, що це був пробіл у моїх знаннях. І мене це так зачепило, що я твердо вирішила – хочу вивчати цю тему ширше. Спочатку в мене було бажання вивчати для себе. Згодом я зрозуміла – для того, щоб правильно виховувати дітей, потрібно «виховувати» і матусь. Така моя місія – допомагати жінкам, щоб вони уникли такої ситуації, в якій колись опинилась я», – розповідає Наталя Музика, перинатальний психолог.

Як розповідають «учениці» пані Наталії, у неї завжди знайдуться відповіді на питання, що хвилюють молодих матусь. «На курси йшла для того, щоб позбавитись страху під час пологів та навчитися правильно поводитись із немовлям. Дуже дякую Наталії за приємну атмосферу на лекціях та доступну інформацію. Я надзвичайно вдячна за ті знання, що в нас вкладено!» – пише Катерина, слухачка лекцій.

Сама ж організатор каже, що без підтримки та допомогли було би важко впровадити всі свої ідеї в життя. «Я дуже вдячна за допомогу меру міста Ігорю Сапожку. За те що він теж підтримав мою ініціативу. А ще хочу подякувати жіночій консультації, особливо Володимиру Ткаченку. У нього сучасний погляд на речі», – розповідає Наталя Музика.

Завдяки проекту вже не одне «покоління майбутніх матусь» з легкістю підготувались до пологів та народили здорових малюків. Це і не дивно, адже у ході лекцій можна отримати безліч корисної інформації (дивись таблицю).

Наталя зізнається, що її діяльність не є для неї роботою. Це навіть не захоплення, це потреба душі – ділитись своїм досвідом та знаннями.

«Перш за все я – мама! Мама двох діток. Тому в мене є бажання віддавати жінкам свої знання. Хоча би базовий мінімум. І пояснити жінкам, що це не банальне витрачання часу, а це ваш так званий «золотий запас», – каже пані Наталя.

У майбутньому ще багато планів, серед яких провести «Baby shover party» – свого роду «випускний» для майбутніх матусь, які прослухали курс лекцій. У ході свята на учасників чекатиме фотограф, смаколики та приємна атмосфера. Родзинкою стане боді-арт на животику.

Дізнатись більше інформації та записатись на курс можна на cайті bebibym.com.ua.

Софія Левицька

vagitni t

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ