БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.76

Успішної дороги, любі випускники!

Не встиг відлунати останній дзвоник, як 28 травня в Броварах відбувся Випускний вечір. Позаду у вчорашніх учнів безтурботне дитинство. В майбутньому – доросле життя

Хоча дощова погода не дала провести свято на стадіоні «Спартак» та вдосталь покрасуватись своїми шикарними вбраннями, офіційна частина відбулась у МКЦ «Прометей», де відзначили високі здобутки медалістів та лідерів учнівського самоврядування.

Цього року броварські школи підготували та випустили в самостійне життя 542 випускники. Серед них 33 медалісти – 21 “золотий” та 12 “срібних”. Одинадцять років промайнули непомітно, лишень вчора маленькі дівчатка з величезними бантами та хлопчики з метеликами схвильовано заходили у незвіданий шкільний світ, а сьогодні це молода гордість та надія.

Вокальні та танцювальні композиції, побажання легкої життєвої дороги та безліч інших теплих слів лунали зі сцени.

З привітальним словом звернувся до випускників мер міста Ігор Сапожко: «Сьогодні ви стоїте за крок до дорослого життя. Завтра кожен з вас обере свою професію, свій напрямок в житті. Я вас дуже прошу – згадуйте тих вчителів, які віддавали вам свої знання, прислуховуйтесь до порад батьків. Хочу побажати успіху, натхнення, здійснення всіх мрій».

До привітань долучилася Оксана Мельник, начальник управління освіти і науки: «Дорогі наші випускники! Сьогоднішній дощ, я впевнена, окропив подальший ваш шлях у світле, незвідане майбутнє. Бажаю, щоб у вас були високі амбітні цілі та впевненість у тому, що ви їх обов’язково досягнете».

Своїми враженнями та думками з журналістами «Ревізору» встигла поділитися Владислава Дорошенко, випускниця гімназії ім. Олійника: «Незважаючи на погоду, настрій гарний! Звичайно, коли зайшли до зали, одразу нахлинули емо­ції – ми вже і плакали, і сміялися. І зараз йдемо в школу на святковий концерт. Ми багато працювали над тим, щоб успішно закінчити школу, здати ЗНО. І ось, нарешті цей день. Навіть не віриться…»

Після закінчення офіційної частини, схвильовані та радісні, випускники востаннє розлетілися по школах, де на них чекали друзі та вчителі.

Слава Одинець

vupysk

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ