БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Рахунок на секунди АБО ЗМАГАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ FIT&SHOOTING

На території навчального центру Center-A, що у смт Димитрово під Броварами, знову лунають гучні постріли. Це учасники та організатори готуються до змагань за програмою Fit&Shooting. Симбіоз кросфіту – екстремальної системи загальної фізичної підготовки – та стрільби, як виявилося, вже встиг вибудувати коло прихильників. На змагання завітали 28 учасників із різних країн.

Головні чинники, що можуть значно підвищити шанси на перемогу – швидке та якісне виконання силових вправ, а також влучна стрільба. Здавалося б, нічого складного для людини, яка знаходиться у хорошій фізичній формі та має досвід володіння зброєю. На практиці ж, коли організм перебуває у стресовій ситуації, пульс та дихання збивається, а тіло виснажене вправами, зробити низку влучних пострілів досить складно. При цьому нараховуються штрафні бали за будь-який постріл, що був неточним, а для перемоги потрібно пройти «смугу перешкод» за якомога менший час.

«Ми не беремо просто «людей з вулиці», які нічого не тямлять у стрільбі. Повин­ні бути люди, як мінімум, знайомі з правилами безпеки та навиками поводження зі зброєю», – розповідає Денис Безвершенко, керівник напрямку Fit&Shooting.

Досвідчені «фітшутери» зауважують, що для того, щоб «на фініші» мати гарний результат, потрібно мати величезну силу волі, навчитися контролювати емоції у стресовій ситуації та багато працювати над фізичною витривалістю.

«Вважаю, що все залежить від вашого бажання, можливостей, сили духу та тренера. Взагалі, це правильний захід, і хочу наголосити – ці змагання для справжніх чоловіків. Насамперед, має бути фізична загартованість. А вже для напрацювання цього – роки тренувань» – розповідає Ігор Волосатов – член міжнародної конфедерації IPSC.

У результаті змагань, що тривали протягом усього дня, виділили трійку лідерів, які впоралися із завданням за максимально короткий час.

Переможцями та призерами стали: Володимир Шевченко з результатом у 553,19 с. Далі, з результатом у 584,28 с. – Денис Безвершенко. Одразу за ним – Сергій Ільїчов з 606, 56 с.

Слава Одинець

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ