БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.38

«Вдалий вилов» антиалкогольного рейду

Вчора спецвідділом контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста із залученням журналістів і громадськості було проведено черговий рейд по цілодобовим магазинам з метою перевірки дотримання рішення Броварської міської ради щодо заборони продажу алкоголю в нічний час.

В рамках рейду члени комісії завітали до 4-х цілодобових магазинів: «Варус» на Київській, «АТБ» на Москаленка, «Альянс» на Грушевського та до гастроному комплексу «З легким паром» по вулиці Київській в районі Автошколи. В «АТБ» і «Варусі» продаж алкогольних напоїв після 23.00 не здійснюється, на всіх стелажах встановлені попереджувальні написи, а особливо наполегливих громадян «осаджують» охоронці чи касири.

А от невеличкі магазини, які більшу частину прибутку отримують саме в нічний час рішеннями місцевої влади нехтують і активно продають алкогольні напої. В магазині на Автошколі в асортименті є навіть саморобний самогон на розлив. Там, як і в «Альянсі» на Грушевського нашому журналісту, як одному із членів комісії вдалося придбати пиво і зафіксувати спілкування із касиром на відео.

Одразу на місці комісія викликала представників поліції, що приїхали на виклик через 20 хвилин і оформили протокол по факту незаконного продажу алкоголю.

«Ми передамо всі документи до відповідної державної структури, яка вже і буде надалі вирішувати долю підприємців і магазинів. Це не перший подібний виклик. Ми все фіксуємо і будуть прийняті міри», - зазначив представник патрульної поліції.

По фактам правопорушення складено адміністративні протоколи, ініційовано зустріч робочої групи із підприємцями. Якщо факти правопорушення будуть продовжуватись і надалі, то матеріали будуть передані до податкової інспекції і буде розглядатись питання скасування ліценції на здійснення підприємницької діяльності.

protokol

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ