БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.38

Броварські рятувальники отримали новий автомобіль

В бойовому розрахунку 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини, що базується у місті Бровари, з’явився ще один пожежно-рятувальний автомобіль.

Спільними зусиллями рятувальників та працівників ПРаТ «Спецбудмаш» відновлено та модернізовано стару техніку, яка тепер обладнана сучасним водяним насосом і ємністю для води об’ємом 6 куб. м. Ця техніка дозволить пожежно-рятувальному підрозділу оперативно та ефективно ліквідувати пожежу без залучення додаткових сил і засобів. Це дуже важливо для Броварських рятувальників, яким вже котрий рік поспіль доводиться гасити торфові та лісові пожежі на територіях, де практично відсутні вододжерела. Крім того, цей автомобіль забезпечений пожежно-рятувальним обладнанням для надання допомоги людям під час ліквідації наслідків ДТП і пожеж у житлових будинках.  Також  начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник вручив броварським рятувальникам 40 комплектів якісного бойового одягу німецького виробництва, який захищатиме вогнеборців від небезпеки у надзвичайних ситуаціях різного характеру.

«Я завжди радію, коли в підрозділі з’являється нова техніка. Ми кілька днів випробували цей автомобіль в найважчих умовах і він відмінно впорався із усіма поставленими перед ним непростими завданнями. Маневрений, надійний – саме так я можу його зараз охарактеризувати. У нас попереду непростий період ліквідації пожеж в екосистемах, і наявність автомобіля з такої ємністю для води дозволить нашому підрозділу ефективніше діяти в бойовій обстановці», – оглядаючи автомобіль, зазначив начальник Головного управління.

mnsmns1mns2mns3mns4mns6

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ