БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.37

Міський транспорт взято під прискіпливу увагу

За новорічні свята та вихідні дні на броварських дорогах трапилося декілька ДТП за участі міських маршруток. У першому випадку був винний технічний стан транспортного засобу у якого на лежачому поліцейському по бульвару Незалежності тріснула вісь. А у другому - водій, під час рейсу, знепритомнів через напад епілепсії.

Зважаючи на те, що водії та транспортні засоби повинні проходити щоранку обстеження, водії – перевірку загального стану здоров’я, транспорт – відповідності до технічних норм, стає зовсім незрозуміло, як сталися подібні ситуації.

«Здебільшого ми приділяємо увагу тому, як перевізники виконують свої зобов’язання щодо кількості авто на рейсі та їх регулярності курсування. Щоденно мониторимо ситуацію по місту. А от відповідальність за здоров’я водіїв та оснащення транспортних засобів – на перевізниках. Вони повинні дотримуватися умов договорів», - пояснює Микола Загуменний, начальник управління економіки.

На оперативній нараді у міського голови було озвучено доручення закцентувати увагу перевізників на великій відповідальності, що лежить на них та водіях. А також вирішено сформувати комісію із складу виконкому, що зранку буде присутня на обстеженні водіїв та транспорту на АТП.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ