БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.29

Ліквідовано гральний салон

У місті Бровари працівники поліції спільно з громадськістю вилучили комп’ютерну техніку, за допомогою якої надавались послуги у сфері грального бізнесу.

Днями Броварського відділу поліції надійшла інформація, що в приміщенні, на одній із вулиць міста, підпільно функціонує гральний заклад. Як виявилося, мова йшла про заклад «Монте-Карло», що розташовано на бульварі Незалежності.

«На місці події правоохоронці спільно з представниками громадськості виявили та вилучили 59 одиниць комп’ютерної техніки. Правоохоронці проводять усі необхідні заходи щодо встановлення осіб, причетних до організації та підтримки функціонування незаконного закладу. Вилучена техніка направлена  на експертизу.», - розповідає спецаліст по зв’язках з громадськістю Юлія Барабаш.

Керівництво Броварського відділу поліції звертається до громадян з проханням виявити небайдужість у подоланні протиправного ігрового бізнесу, інформуючи про відомі факти роботи гральних закладів до чергової частини за номером телефону (04594)5-34-04 або 102.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ