БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.27

Міський голова зустрівся з броварськими чемпіонами

У Броварах вже давно склалася чудова традиція. Броварчани, які отримують нагороди світового рівня після змагань зустрічаються з міським головою. Це ніби то привітання від влади до видатних мешканців.

Вчора ввечері українські спортсмени повернулись з Чемпіонату Світу у Пекіні. Серед них і броварчани Людмила Оляновська і Ігор Главан. Обидва представляли Україну на змаганнях із спортивної ходьби на дистанції 20 км. Людмила виборола бронзу, а Ігор прийшов до фінішу четвертим. Учасники змагань в один голос зазначають, що далися в знаки незвична для України вологість та часовий пояс, які вплинули на результати легкоатлетів не з найкращого боку.

Одразу по завершенні змагань чемпіони повернулися до Броварів та попрямували на зустріч з міським головою. Ігор Васильович привітав спортсменів та виявив сподівання, що на майбутній олімпіаді наші спортсмени завоюють золоті медалі. До речі, і Людмила, і Ігор вже отримали ліцензії на участь в Олімпіаді в Ріо де Жанейро наступного року у складі збірної України.

«Я зробив висновки із змагань у Пекіні. Відтепер я буду тренуватися ще дужче аби на Олімпіаді вибороти золоту медаль для України», - сповнений ентузіазму Ігор Главан.

Редакція «Громадського Ревізора» приєднується до привітань і бажає спортсменам ще більше наснаги, аби у Ріо де Жанейро посісти найпрестижніші місця на п’єдесталі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ