БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.37

Крадіїв–стаханівців, що обкрадали авто спіймали

В своєму матеріалі про автокрадіжки ми вже писали, що в Броварах їх кількість б’є рекорди на Київщині.

Сьогодні з’явилось повідомлення про те, що крадіїв, які спеціалізувалися на обкраданні автомобілів нарешті спіймали. Про таке повідомили правоохоронці най своїй офіційній сторінці у соціальних мережах.

За словами міліціонерів працювали злодюжки парою. Поцуплене майно за мізерні гроші збували випадковим людям, а «заробіток» витрачали на власні потреби. На рахунку кримінального дуету з три десятки крадіжок.
Нині відкрито кримінальні провадження за ч.2ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України за всіма фактами. Правоохоронці нарахували таких більше 30. Наразі перевіряють затриманих на причетність до скоєння подібних злочинів на території району та області.

Про те, як затримували молодиків, у міліції надати інформацію відмовилися. Єдине, що стало відомо про особу затриманих, що обидва - мешканці Броварів та раніше вже потрапляли в поле зору правоохоронних органів за аналогічні злочини.

Крадіям загрожує покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років чи позбавлення волі на той самий строк.

В своєму матеріалі про автокрадіжки ми вже писали, що в Броварах їх кількість б’є рекорди на Київщині.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ