БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.34

Обережно, бурульки!

З першим днем плюсової температури крижані брили полетіли на людей. Аби броварчани не стали жертвами льодових брил,  комунальники боряться  з ними всіма способами. 

Небезпечні зони огородили попереджувальною стрічкою. От тільки  різкий  перепад температур вимагає більших зусиль.  «От позавчора мороз у нас був 12 градусів, а на сонечку бурульки ростуть, як гриби. Намерзання дуже швидке і в той же день було розпорядження ЖКГ та усім балансоутримувачам будинків провести роботу  по очищенню від бурульок дахів, стоків, водостоків», - розповідає заступник Броварського міського голови з комунальних питань Григорій Голубовський.

Будинки старого зразка нині мають досить слизькі дахи, тож залучають до роботи техніку «Міськсвітла». Головно вишки, аби позбивати крижані брили. Є й випадки, коли до бурульок дістатися неможливо. Щоб не стати жертвою криги, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності — самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

Крім того, оперативно інформуйте ЖЕКи та керівництво ОСББ, аби уникнути біди.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ