БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.38

Безхатько влаштував пожежу на Масиві

Намагання чоловіка без певного місця проживання облаштувати собі житло в підвальному приміщенні будинку №19, що по вул.Гагаріна, ледь не закінчилося справжньою трагедією.

«Усі підвальні приміщення нами було перевірено, всі вони замкнуті. Мабуть, чоловік збив замок і проник у підвальне приміщення першого під’їзду, де облаштував собі, так би мовити, тимчасове житло», - розповідає начальник ЖЕК №1 Зоя Боєцька.

У результаті необережного поводження з вогнем загорівся старий диван, дим та сморід швидко розійшовся по під’їзду. Мешканці, які в цей час перебували вдома, викликали пожежних та повідомили про подію на довідкову виконкому. Рятувальники оперативно відреагували на виклик, відразу будинок було відключено від електропостачання  та проведено ліквідацію вогнища займання.

«Винуватця пожежі на місці, звичайно, вже не було. В результаті загорання дивана, було пошкоджено також ділянку пластикової каналізаційної труби. На місце пригоди прибули фахівці КП «Броваритепловодоенергія», які разом з працівниками ЖЕКу обіцяють швидко усунути наслідки події», - розповідає начальник управління житлово-комунального господарства Галина Плотнікова.

Lenovo A1000 IMG 20170120 121250Lenovo A1000 IMG 20170120 121307

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ