БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.37

У Броварах виявили ботулізм та лептоспіроз

Під час оперативної наради у міського голови, яка традиційно проводиться у перший робочий день тижня, броварські медики озвучили тривожну інформацію. За попередніми даними, минулого тижня у Броварах зафіксовано випадок захворювання на ботулізм. Це гостре інфекційно-токсичне захворювання, надзвичайно небезпечне та зі значним відсотком летальності.

34-річна броварчанка Тетяна поступила до ЦРЛ з ознаками захворювання після вживання продуктів харчування, що були закуплені на оптовій базі. Наразі хвора у важкому стані перебуває на лікуванні у обласній лікарні.

На жаль, це повідомлення було не останнім. За інформацією головного лікаря ЦРЛ Валентина Багнюка, у Бровари після довгого поневіряння столичними медичними закладами було доставлено жінку з Бобровицького району з діагнозом лептоспіроз. Хвору не прийняли у жодному Київському закладі.

«У Києві ніхто не захотів її приймати, привезли до нас у приймальне відділення і просто залишили. Зараз жінка у важкому стані перебуває в реанімації нашої лікарні», - розповідає Валентин Багнюк.

Однак, є й позитивні новини від медиків. За інформацією керівника Держпродспоживслужби Володимира Ситюка, захворюваність на грип та ГРВІ серед дітей шкільного віку складає 11,1%, дошкільнят хворіє 6,2%. «Крива» захворюваності стійко тримає тенденцію до пониження.

«Закриття шкіл на карантин, канікули та свята сприяли тому, що показники захворюваності зменшилися ще на 20% від попереднього тижня. Загалом зафіксовано 534 звернення, це найнижчий показник за останні два місяці», - каже завідуючий відділу лабораторних досліджень Віталій Прокопенко.

Варто пам’ятати, що зима ще далеко не закінчилася, тому профілактичні заходи медики рекомендують проводити і надалі, берегтися від переохолодження та по можливості уникати великого скупчення людей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ