БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.29

Масове отруєння броварських дітей

22 листопада зранку соцмережі наповнилися тривожними повідомленнями. Близько 6.30 до Києва прибув потяг, на якому приїхали вихованці  танцювального колективу «Галатея», що брав участь у конкурсі «Перлина Каменецька» в м. Кам’янець-Подільський. Прославлений броварський колектив виборов три перші місця, однак, на жаль, зовсім не це стало темою повідомлень.

27 дітей та 15 дорослих, включаючи керівника колективу Наталю Лисохмару, жили та харчувалися у місцевому готелі «Ксенія». Надвечір 21 листопада у дітей з’явилися перші ознаки гострого отруєння, двоє за погодженням з батьками залишилися у місцевій лікарні, де їм було надано першу медичну допомогу. У вівторок цих дітей батьки вже забрали додому для подальшого лікування. На Київському ЗД вокзалі колектив зустрічали 12 бригад екстреної допомоги з усієї області, з них 5 – з Броварів. Троє дітей було доправлено до медичних закладів Києва, ще 11 доставлено до інфекційного відділення Броварської дитячої лікарні, у декількох батьків також проявилися симптоми отруєння. Станом на ранок вівторка 8 дітей з Броварів, двоє з іншого регіону, що брали участь у фестивалі,  та одна мама знаходяться у Броварських інфекційних відділеннях, троє дітей у Київських медичних закладах. Про остаточний діагноз лікарі повідомлять після проведення усіх ретельних  лабораторних досліджень.

Мер Броварів на своїй сторонці у соцмережах подякував за злагоджені та професійні дії лікарям екстреної допомоги та  інфекційного відділення Броварської лікарні,а також губернатору Київщини Олександру Горгану  за допомогу.

otryenyaksenia1otryenyaksenia4otryenyaksenia3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ