БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.38

Не порушуйте правила!

Сьогодні близько 16 години маршрутне таксі зіткнулося із автомобілем ChevroletAveo. Аварія сталася на перехресті вул. Гагаріна та бульв. Незалежності. На місце дорожньо-транспортної пригоди за викликом очевидців прибули машини швидкої та поліції

Дівчину, що була за кермом автомобіля, у шоковому стані одразу шпиталізували до Броварської ЦРЛ.

Водія автобусу 411 маршруту чекала розмова із представником правоохоронних органів. Нашим журналістам пан Валерій сказав, що винним себе не вважає: «Винна жінка, що управляла тим автомобілем. Я рухався на зелене світло».

Не всі очевидці такої думки: «Отак наші водії і їздять. Навіть загальмувати нормально не можуть», - сказав нам чоловік років 35-ти.

Що насправді сталося поки не відомо. Представники поліції коментарів не надали, посилаючись, що триває слідство. Але свідки пригоди подейкують, що винна таки дівчина, яка була за кермом автомобіля.

За правилами дорожнього руху, повертаючи на бульвар, вона мала пропустити автобус, що рухався на зустріч, але цього не зробила. Водій же маршрутки не встиг вчасно загальмувати, аби уникнути зіткнення. Висновок робіть самі, а краще – не порушуйте правила!

Офіційну версію події дізнаємось у правоохоронців та проінформуємо читачів.

dtpdtp1dtp2dtp3dtp4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ