БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.29

Броварчани вшанували пам’ять Кобзаря

18 травня у Броварах традиційно відзначають день пам’яті Шевченка. Саме в цей день відбулося перепоховання відомого українського поета Тараса Григоровича Шевченка і саме на місці нинішнього парку і каплички у Броварах зупинялась траурна процесія.

Щороку у Броварах відзначають цей день урочистим покладанням квітів та панахидою у церкві. На захід збираються представники громади, міська влада і вихованці творчих гуртків, що урочисто декламують твори Шевченка.

«У всієї України є лише березень місяць, а у нас у Броварах ще й травень. Ми щорічно відзначаємо цей день, бо він є дуже важливим для всієї громади Броварів. Наш парк і капличка названі на честь великого Кобзаря», - зазначив наприкінці служби отець Михайло, настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці.

Після служби біля пам’ятника Кобзареві відбувся невеличкий концерт за участю творчих колективів міста: «Едельвейс» під керівництвом Тетяни Петракій, «Успіх» Анни Мельник, «Горислово» Михайла Шмаля та вихованців БДЮТ.

«Це був найкращий концерт за останні роки. Такий живий та щирий. Чудові номери, видно, що діти готувались. Мені дуже сподобалось», - поділилась із нашим кореспондентом враженнями Лариса Виноградова, заступник міського голови з гуманітарних питань.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ