БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

Театральні вихідні у Броварах

У неділю, 15 травня, в КРЦ «Сотка» по вулиці Москаленка відбулась театральна вистава «За двома зайцями». Виставу презентував Київський муніципальний театр «Київ». Це були перші виїзні гастролі театру «Київ» в Броварах, який одразу зібрав повний аншлаг у залі на 350 осіб. Здебільшого до театру завітали представники педагогічного колективу міста. Серед них і заступник міського голови з гуманітарних питань.

«Мені дуже сподобалось. Вони зробили власну інтерпретацію відомого твору, використавши в постановці різноманітні технічні засоби, аби привернути увагу глядачів. Приміщення «Сотки» набагато більше підходить під театр ніж той самий «Прометей». Зала спроектована таким чином, що навіть без мікрофонів акторів чудово чутно з кожного місця», - ділиться враженнями Лариса Виноградова.

Хоча це був перший виступ театру, але вже зараз ведуться перемовини про постійне співробітництво. Вартість квитків на спектаклі є фіксованою і становить 40 гривень. У подальшій співпраці зацікавлені всі сторони: як керівництво театру «Київ», так і міська влада і власник КРЦ. Кажуть, що питання регулярності спектаклів залежить лише від попиту на квитки серед броварчан.

«У театральної трупи є декілька категорій спектаклів. В своєму арсеналі вони мають як дитячі вистави, так і постановки за шкільною літературною програмою та класичний репертуар. Ми плануємо влаштувати ще принаймні три дитячі вистави, починаючи з 1-го червня і запросити на них юних школярів. Це чудово, що у Броварах з’явиться свій театральний майданчик. Навіть, як філія столичного театру», - розповідає Лариса Виноградова.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ