БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

Проведено захід у Територіальному центрі

3 грудня - день, коли ми в особливий спосіб вшановуємо людей, які в силу обставин опинилися в складних життєвих умовах. Саме сьогодні в Україні відзначають Міжнародний день людей з обмеженими можливостями (Міжнародний день інваліда).

З цієї нагоди у Територіальному центрі обслуговування самітніх та непрацездатних громадян було організовано урочистий захід для підопічних центру.

«Людська доброта не має меж. І саме в такі дні, як сьогодні, ми повинні в особливий спосіб подарувати тепло своїх сердець людям, які особливо цього потребують.», - відзначила у вступному слові директор Терцентру Діана Лудченко.

Концертну програму для усіх присутніх організували учасники гурту «Золота пора» під керівництвом Нелі Василівни Ангелової.

Серед почесних гостей свята – мер Броварів Ігор Сапожко та його заступниця з гуманітарних питань Лариса Виноградова. Можливість живого спілкування з міським головою особливо цінується людьми поважного віку.

«Ми вдячні Ігорю Васильовичу за розуміння наших проблем, за те, що завжди підтримає і щирим словом і конкретним справами», - кажуть після розмови з мером ветерани праці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ