БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.38

Вихованці броварської дитячої школи мистецтв «запалять» танцпол в Ірпені

Танцювальний колектив сучасного танцю «Альтаїр» поїде прославляти місто на всю Україну. В суботу, 28 лютого, у місті Ірпінь відбудеться Всеукраїнський вокально-танцювальний фестиваль «Мега-Стар 2015». 

 Змагання з хореографії судитимуть професіонали своєї справи: народний артист України Григорій Чапкіс, артистка балету та хореограф Аліса Тараканова, заслужений працівник культури України Григорій Воронов та учасниця конкурсу «Танцюють всі - 2» Ілона Гвоздьова. Перед суровим журі свої сучасні танці демонструватимуть менша і середня групи броварського колективу.

Нагадаємо, 21 лютого у Броварах танцювальний колектив «Альтаїр» давав звітний концерт з нагоди 10-річного ювілею. Також приводом було здобуття звання «Зразковий художній колектив».

Рішення щодо присвоєння звання тепер має прийняти компетентне журі, запевняє директор Дитячої броварської школи мистецтв: «Беруть участь у конкурсі. Вони здобували звання, танцювали свою програму для журі, а тепер всі документи, які вони надали, знаходяться в обласному управлінні культури і в обласному центрі дитячої творчості. Зараз там буде відбуватися процедура документальна, буде писатися протокол про цей концерт. І там буде прийматися рішення з приводу їхнього звання зразкового».

26 лютого в культурному центрі «Прометей» за звання «Зразкового колективу» боролися й вихованці БДЮТ – хореографічний ансамбль «Елеріна».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ