БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.29

Щепити любов до України

Величне свято Благовіщення у Броварах ознаменувалося не тільки піднесеним настроєм, але й видатною культурною подією. До нашого міста з великою концертною програмою завітав унікальний артист – сучасний кобзар, лірник, народний співак, лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка, народний артист України Василь Нечепа.

Василь Григорович багато їздить світом, дарує аутентичне українське слово, щедро ділиться своїми думками, емоціями та сподіваннями.
«Найперше намагаюся виступати перед дітьми та молоддю, аби вони з дитинства доторкнулися до живого звуку голосу, до звучання унікального музичного інструменту, до справжнього українського мистецтва. Щепити любов до України варто тільки на молодому пагінні. На старих пнях щеплення не приживається», – упевнений кобзар.
Неймовірний вокал у супроводі рідкісного музичного інструменту, виготовленого на замовлення Василя Нечепи за його особистими кресленнями зразку кобзи Терентія Пархоменка, створили надзвичайну ауру духовного піднесення.
Протягом двох годин велася неспішна розмова Митця з Глядачем. Життєві історії органічно спліталися з проникливими мелодіями у барвисту стрічку.
«Мене вчили мистецтву і життю видатні постаті. Я нічого не винайшов і не придумав – виконую настанови своїх учителів – народного скрипаля Олександра Сопіги, заслуженого артиста України Леоніда Пашина, народного артиста України Сергія Козака, а грі на кобзі та лірі мене навчав майстер світової слави Олександр Корнієвсь­кий», – розповідає Василь Нечепа.
Відведений на концерт час промайнув дуже швидко, але вдячні броварчани ще довго не відпускали Василя Григоровича зі сцени та щирими оплесками дякували за справжній подарунок на святе Благовіщення. «Такого голосу цей зал ще не чув! Побільше б таких концертів, таких видатних людей у нашому місті! Дякуємо дуже за справж­ню мистецьку насолоду!», – каже після концерту броварчанка Валентина Іванівна.
Голова ГО «Мистецька агенція Броварів» Наталя Багмут, яка і організувала у Броварах концерт Василя Нечепи, каже, що планів на майбутнє дуже багато і броварчани ще не раз зможуть зустрітися з видатними митцями України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ