БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.27

«Рідне місто очима дітей»

Вже декілька років поспіль адміністрація Броварського навчально-виховного об’єднання проводить фотоконкурс «Рідне місто очима дітей». Ще у вересні положення про конкурс надсилається до управління освіти, а вже звідти умови конкурсу передаються у загальноосвітні та позашкільні заклади міста.

«Ми запрошуємо до участі усіх вихованців шкіл та позашкілля. Виходячи вже з багаторічного конкурсного досвіду хотілося б зазначити – щороку учасники демонструють новий погляд, новий настрій, нове сприйняття теми. Тому кожного разу ми маємо цікаві та актуальні роботи», - каже заступник директора БНВО Олена Гажала.

Конкурсні фото розподілено за трьома традиційними номінаціями : «Бровари – сучасне європейське місто», «Ми діти твої, Україно» та «Калейдоскоп професій». У кожній номінації існує також вікова градація учасників – молодші (7-10 років), середнього віку (11—14 років) та старші (15-18 років).

2 березня відбулося визначення переможців, а нагородження кращих, а також окремо визначених номінантів, відбудеться 17 березня у МКЦ «Прометей» перед початком конкурсної програми «Капітан та Попелюшка. Шлях до успіху».

photobphotobatlphotobatl1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ