БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.34

Як розвиватимуть особистості у Палаці творчості

Колектив колишнього Будинку дитячої та юнацької творчості, а нині Палацу творчості дітей та юнацтва щедро ділиться досвідом.

16 лютого у новому приміщенні, яке з вересня минулого року вже цілком і повністю належить дітям та викладачам ПТДЮ, для освітян усього міста було проведено семінар-практикум, у ході якого організатори мали на меті не тільки обговорити аспекти розвитку особистості-інноватора в умовах сучасного позашкільного навчального закладу, але й вперше після переїзду в нове приміщення показати гостям умови, в яких відтепер працює заклад позашкілля.

До участі у семінарі долучилися мер Броварів Ігор Сапожко, його заступниця Лариса Виноградова та начальник управління освіти та науки Оксана Мельник. Директор ПТДЮ Валентина Павлученко привітала гостей та провела разом з педагогами закладу своєрідну екскурсію навчальними приміщеннями, класами та залами Палацу творчості.

«Сказати, що нам тут подобається – це нічого не сказати. Ми безмежно вдячні за такий подарунок, відтепер у нас є унікальна можливість працювати у спеціалізованому приміщенні, саме в тих умовах, які спонукають дітей розвиватися творчо», - каже Валентина Павлученко.

Спілкуючись з педагогами Ігор Сапожко висловив надію, що в 2017 році міське позашкілля отримає ще одне приміщення – для ДЕНЦ «Камелія», а ДНЗ «Оленка», де раніше розміщувався БДЮТ, після реконструкції знову працюватиме, як дитячий садочок.

ptut2ptut1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ