БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.37

У Броварах відбувся перший Молитовний сніданок

Молитовні сніданки – поширений у світі формат спілкування релігійних лідерів, влади та громади. 16 листопада вперше подібний захід відбувся у міській раді.

До Молитовного сніданку на 8 годину ранку були запрошені члени громадського об’єднання «Духовність» - лідери релігійних громад міста, депутати міської ради, члени виконкому, а також мер Броварів Ігор Сапожко та народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян.

У короткому вступному слові Павло Унгурян неодноразово наголошував на важливості християнських цінностей для морального здоров’я суспільства та підвищення культури спілкування політиків, бізнесу та громади. Започаткування практики подібних Молитовних сніданків є безперечним позитивним показником прогресу місцевої громади.

«Дуже вдячний усім, хто відгукнувся на наше запрошення. Сподіваюся, що започатковані сьогодні Молитовні сніданки стануть доброю традицією у нашому місті, адже відкриваючи Біблію, кожен з нас може знайти в ній відображення нашого сьогодення, знайти відповіді на питання та певні життєві дороговкази», - сказав мер Ігор Сапожко.

break1break2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ