БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.38

День захисника України святкуватимуть масштабно

Цьогоріч День захисника України 14 жовтня у Броварах планують відсвяткувати у особливий спосіб. У центрі уваги будуть не тільки ветерани Збройних Сил України. Головними «винуватцями» свята стануть воїни АТО.

У плані заходів окрім офіційних урочистостей – ціла низка активностей, якими планують заповнити парк Перемоги.

Організатори – міська влада та громадські організації, що об’єднують учасників АТО - планують провести пізнавальне дозвілля для броварчан, особливо молоді та дітей.

В цей день можна буде напряму поспілкуватися з воїнами, що пройшли пекло війни, оглянути різноманітні виставки та взяти участь у майстер-класах, багато з яких будуть проводити саме ветерани АТО, долучитися до благодійної виставки-продажу від фонду «Інна», послухати відомих виконавців у концертній програмі «Пісні, народжені в АТО» та поласувати смачною солдатською кашею – все це та багато іншого готують ініціатори свята на 14 жовтня.

Детальну афішу та план відзначення Дня захисника України відразу після остаточного затвердження побачите на сайті «Громадського Ревізора», на офіційних сторінках у соцмережах VK та Facebook   та в друкованому варіанті нашого видання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ