БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

Мистецький звіт народного вокального ансамблю «Калинка»

26 травня у міському культурному центрі «Прометей» відбулося справжнє свято високого вокалу, адже тільки так можна оцінити театралізоване дійство, яке подарували глядачам учасники народного вокального ансамблю «Калинка» під керівництвом відмінника освіти України, Заслуженого вчителя України Любові Шумовської.

«Наш творчий звіт сьогодні – своєрідний підсумок роботи, проведеної за рік. Ми показуємо нові пісні, що з’явилися в нашому репертуарі та згадуємо найкраще з минулих років. Усі діти молодці, потрудилися гарно, тепер є чим похвалитися та що показати», - каже Любов Василівна.

Дитячий вокальний ансамбль “Калинка” створено на основі гуртка сольного співу у 1998 році. У серпні 2009 року ансамбль отримав звання “Народний художній колектив”. Ансамбль об’єднує дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Його мета – збереження народно-духовних пісенних традицій та звичаїв, а також пропаганда сучасної української пісенної культури. У репертуарі ансамблю понад300 музично-пісенних творів. Народному вокальному ансамблю “Калинка” притаманні висока виконавська майстерність, оригінальна культура співу, постійний творчий пошук.

Концертна програма складалася з понад 30 номерів – сольні виступи змінювалися багатоголоссям, у сценарну канву вдало впліталися віршовані рядки у виконанні юних виконавців з колективу. І все це створювало надзвичайно трепетну атмосферу у залі «Прометею».

«Сьогодні ми вручаємо свідоцтва про закінчення курсу вокалу нашим випускникам Дмитру Ніконову та Олександру Зайцеву. Я хочу побажати не тільки їм, а й усім, хто любить українську пісню, пронести цю любов через усе життя. Адже недаремно казали наші пращури, що з піснею і квіти краще ростуть», - посміхається художній керівник «Калинки» Любов Шумовська.

 DSC0655 DSC0665 DSC0669 DSC0672 DSC0675 DSC0686 DSC0704 DSC0708 DSC0711

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ