Троє у патрулі і без собаки

«Безпека життя» – саме таку назву має новий соціальний проект міністерства внутрішніх справ. Трохи менше місяця тому три опорні пункти з’явилися у Броварах і відразу викликали чималу цікавість та безліч питань

«Бояришнік» підвів…

Броварського нардепа від БПП спіймали п’яного за кермом

Перевірка маршруток: показуха чи реальна занепокоєність

Інцидент, котрий стався нещодавно на 411 маршруті (мова йде про згорілий вщент автобус!), змусив міську владу ініціювати перевірку стану маршруток у місті Бровари. Що ж показала ця перевірка і наскільки надійним на сьогодні є наш міський транспорт, дізнавався «ГР»

Електронні петиції: наскільки це ефективно

Початок цього місяця порадував броварчан новими можливостями впливу на місцеву владу — нарешті у нашому місті з’явилася функція електронних петицій. Це неймовірно зручна штука, котра дозволяє у швидкому темпі підняти наболіле питання, колективно його підтримати, а головне — звернути на нього увагу місцевих високопосадовців. Хоча й тут є свої нюанси, адже звернути увагу, не означає вирішити.

Маленьке, чорненьке та дуже небезпечне

Хвороба Лайма, енцефаліт та ще декілька супутніх небезпечних та важко виліковних захворювань можуть стати наслідками зустрічі з на перший погляд зовсім безневинною комахою – звичайним кліщем

Пропозиції вже не приймаються – Громадський бюджет пройшов перші етапи

Запровадження міської програми «Громадський бюджет на 2017–2020 роки» — хоч і нова практика для нашого міста, але, судячи з кількості поданих проектів, вже користується попитом серед броварчан. Тож ті, хто мав напрацювання, могли подати їх у період з 3 квітня по 29 травня. Наразі зареєстровано 26 проектів. «ГР» дізнався, як громада бачить майбутнє міста та які проекти мають шанс на реалізацію.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ