Троє у патрулі і без собаки

«Безпека життя» – саме таку назву має новий соціальний проект міністерства внутрішніх справ. Трохи менше місяця тому три опорні пункти з’явилися у Броварах і відразу викликали чималу цікавість та безліч питань

«Бояришнік» підвів…

Броварського нардепа від БПП спіймали п’яного за кермом

Перевірка маршруток: показуха чи реальна занепокоєність

Інцидент, котрий стався нещодавно на 411 маршруті (мова йде про згорілий вщент автобус!), змусив міську владу ініціювати перевірку стану маршруток у місті Бровари. Що ж показала ця перевірка і наскільки надійним на сьогодні є наш міський транспорт, дізнавався «ГР»

Електронні петиції: наскільки це ефективно

Початок цього місяця порадував броварчан новими можливостями впливу на місцеву владу — нарешті у нашому місті з’явилася функція електронних петицій. Це неймовірно зручна штука, котра дозволяє у швидкому темпі підняти наболіле питання, колективно його підтримати, а головне — звернути на нього увагу місцевих високопосадовців. Хоча й тут є свої нюанси, адже звернути увагу, не означає вирішити.

Маленьке, чорненьке та дуже небезпечне

Хвороба Лайма, енцефаліт та ще декілька супутніх небезпечних та важко виліковних захворювань можуть стати наслідками зустрічі з на перший погляд зовсім безневинною комахою – звичайним кліщем

Пропозиції вже не приймаються – Громадський бюджет пройшов перші етапи

Запровадження міської програми «Громадський бюджет на 2017–2020 роки» — хоч і нова практика для нашого міста, але, судячи з кількості поданих проектів, вже користується попитом серед броварчан. Тож ті, хто мав напрацювання, могли подати їх у період з 3 квітня по 29 травня. Наразі зареєстровано 26 проектів. «ГР» дізнався, як громада бачить майбутнє міста та які проекти мають шанс на реалізацію.

Найбільш популярні

Останні статті

Вівторок, 18 червня 2019, 14:33
Вівторок, 18 червня 2019, 14:26

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ